Image Assist 5.x-1.7 - en to nl translation catalogue (109 entries)

en: Image assist has been setup.
nl: Image Assist is geconfigureerd.

en: If this site was moved or is planned to move to another domain or sub-directory, it might be needed to <a href="!empty-cache">empty the filter cache</a> to correct image paths that are pointing to the old address.  Note that this will only work for images that have been inserted using filter tags.
nl: Als deze site verhuisd is naar een ander domein of andere subdirectory, of op de planning staat om te verhuizen, kan het nodig zijn om de <a href="!empty-cache">filter-cache te legen</a>. Dit herstelt de beeldpaden die naar oude adressen verwijzen. Dit werkt overigens alleen voor afbeeldingen die via de filter-tags zijn ingevoerd.

en: Empty cache
nl: Cache leegmaken

en: Image Assist Header
nl: Image Assist-header

en: Image Assist Thumbnails
nl: Image Assist-voorbeeldafbeeldingen

en: Image Assist Upload
nl: Image Assist-upload

en: Image Assist Properties
nl: Image Assist-eigenschappen

en: Popup Image
nl: Popup-afbeelding

en: Insert Callback
nl: Callback invoegen

en: Image assist
nl: Image Assist

en: Change settings for the Image assist module.
nl: Verander de instellinen voor de Image Assist-module

en: Image reference
nl: Afbeeldingreferentie

en: This image appears in...
nl: Deze afbeelding verschijnt op...

en: Access settings
nl: Toegangsinstellingen

en: Display Image assist on paths
nl: Toon Image Assist bij de volgende paden

en: on specific paths
nl: bij specifieke paden

en: not on specific paths
nl: niet bij specifieke paden

en: all paths
nl: alle paden

en: Paths
nl: Paden

en: Enter one page per line as Dezibel paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Voer een pagine per regel in als Dezibel-pad. Het '*'-karakter is een jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog-pagina en %blog-wildcard voor elke persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Display Image assist on text areas
nl: Toon Image Assist bij textarea's

en: Show on every textarea except the listed textareas.
nl: alle textarea's behalve bij de hieronder genoemde

en: Show on only the listed textareas.
nl: alleen bij de genoemde textarea's

en: Show on all textareas.
nl: alle textarea's

en: Text areas
nl: Textarea's

en: Enter one text area form-id per line. Form-id's are used by Dezibel to typify them, which allows themers and coders to modify certain form fields, but not all. Find form-id's using this method: view the source of the webpage, then search for the string that's just above the text area and you'll see the form-id nearby. The '*' character is a wildcard. For example, you can specify all CCK fields as %cck-example.
nl: Voer een formulier-ID voor een textarea in per regel. Formulier-ID's zijn een mechanisme van Dezibel om verschillende typen formulier-elementen te onderscheiden, zodat programmeurs en theme-ontwikkelaars sommigen hiervan kunnen aanpassen. De formulier-ID's zijn te vinden via de volgende methode: bekijk de broncode van de webpagina, ga naar de textarea en zoek naar de 'form-id' vlak hierboven. Het '*'-teken is een joker-karakter. Het is bijvoorbeeld mogelijk om alle CCK-velden te specificeren als %cck-example.

en: Textarea image link
nl: Textarea-afbeeldinglink

en: Show icon
nl: Toon een icoon

en: Show text link
nl: Toon een tekstlink

en: Do not show a link
nl: Toon geen link

en: Choose what to show under the textareas for which Image assist is enabled.
nl: Selecteer wat er getoond moet worden onder textarea's waar Image Assist is aangezet.

en: none
nl: geen

en: Select the vocabularies to use for Image assist
nl: Selecteer de woordenschatten voor Image Assist

en: Select the vocabularies you want to be able to filter thumbnails by. This setting changes the behavior of Image assist at startup from loading all image thumbnails to displaying a list of image names until a filter is chosen.
nl: Selecteer de woordenschatten waarmee de voorbeeldweergaves gefilterd mogen worden. Met deze instelling laat Image Assist bij het opstarten alleen een lijst met afbeeldingnamen zien totdat een filter wordt gekozen, in plaats van dat alle afbeeldingen getoond worden.

en: Image settings
nl: Beeldinstellingen

en: Maximum number of thumbnails per page
nl: Maximaal aantal voorbeeldafbeeldingen per pagina

en: Enter the number of images to display in the thumbnail browser. If there are more images, next and previous links will be displayed.
nl: Voer het aantal afbeeldingen in die de voorbeeld-browser weergeeft. Als er meer afbeeldingen zijn, worden er "vorige"- en "volgende"-links getoond.

en: Maximum inline image size allowed
nl: Maximum toegestane afmetingen voor inline-afbeeldingen

en: Enter the number of maximum image dimensions to display with Image assist. This is a way to prevent users from breaking your layouts. This is applied when the filter tag is processed, so it will affect existing images. If an existing image exceeds these dimensions, a smaller derivative of the image will be substituted (or a smaller version will be created if you have allowed Image assist to create its own derivatives).
nl: Voer het maximum aantal afbeeldinggroottes in die Image Assist weergeeft. Dit is een manier om te voorkomen dat gebruikers de layout van de site beschadigen. Deze instelling wordt uitgevoerd wanneer de filter-tag wordt verwerkt en heeft dus ook betrekking op bestaande afbeeldingen. Als een bestaande afbeelding deze dimensies overschrijdt, wordt een kleinere afgeleide gebruikt (of gemaakt, indien Image Assist zijn eigen afgeleide afbeeldingen mag maken).

en: Popup size
nl: Popup-afmetingen

en: Select the size of the image that is popped up.
nl: Kies de afmetingen voor de popup-afbeelding

en: Default size for inline images
nl: Standaard afmetingen voor inline-afbeeldingen

en: Select a derivative to be used by default for inline images.
nl: Selecteer welke afgeleide afbeelding er standaard gebruikt moet worden voor inline-afbeeldingen.

en: Creation of image derivatives
nl: Genereren van afgeleide afbeeldingen

en: Create 200x200 images for the image properties window (useful if the thumbnail size is small).
nl: Genereer 200x200-afbeeldingen voor het eigenschappen-venster van afbeeldingen (handig als de afmetingen van de voorbeeldweergave klein zijn).

en: Allow users with %access permission to create custom size inline images.
nl: Sta gebruikers met %access-rechten toe om eigen afmetingen te kiezen voor inline-afbeeldingen.

en: Allow all users to create custom size inline images.
nl: Sta alle gebruikers toe om eigen afmetingen te kiezen voor inline-afbeeldingen.

en: These options allow Image assist to generate its custom image sizes (in the same manner as image.module) when a user would prefer a different size from the default image sizes defined in the image.module settings.
nl: Met deze opties kan Image Assist zijn eigen afbeeldinggroottes genereren (op vergelijkbare manier als image.module) voor gebruikers die liever andere afmetingen willen dan de standaard die gedefinieerd is in de image.module-instellingen.

en: Other Properties
nl: Andere eigenschappen

en: Default link behavior
nl: Standaard linkgedrag

en: Not a link
nl: Geen link

en: Link to image page
nl: Link naar de afbeeldingpagina

en: Open in popup window
nl: Openen in een popup-venster

en: Go to URL
nl: Ga naar URL

en: The link behavior can be overridden when inserting images by users with the proper permissions, but these defaults will still be used for everyone else.
nl: Gebruikers met de juiste rechten kunnen het linkgedrag bij het invoegen van afbeeldingen overschrijven, maar deze standaard instellingen blijven geldig voor alle andere gebruikers.

en: Default URL
nl: Standaard URL

en: The default URL is used when Go to URL is choosen as the link behavior.
nl: De standaard URL wordt gebruikt bij de keuze voor "Ga naar URL" als linkgedrag.

en: Default insert mode
nl: Standaard invoeg-modus

en: Filter Tag
nl: Filter-tag

en: HTML Code
nl: HTML-code

en: access advanced options
nl: toegang tot geavanceerde opties

en: The insert behavior can be overridden by users with the %permission permission when inserting images.  <strong>Warning:</strong> If images are inserted as HTML, Image Assist is not able to correct a link or image URL afterwards.  Please also note that users will not be able to edit already inserted images when using HTML code and the TinyMCE plugin.
nl: Gebruikers met %permission-rechten kunnen het standaard invoergedrag van afbeeldingen overschrijven. <strong>Waarschuwing:</strong> Als afbeeldingen als HTML worden ingevoegd kan Image Assist de links of afbeelding-URL's achteraf niet meer wijzigen. Ook kunnen gebruikers reeds bestaande afbeeldingen niet bewerken als HTML-code en de TinyMCE-plugin zijn gebruikt.

en: Preload image title
nl: Titel van de afbeelding van te voren laden

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: If enabled, the title from the image will be loaded as the bolded caption by default.
nl: Als dit is aangeklikt, wordt de titel van de afbeelding standaard gebruikt als de vetgedrukte titel.

en: Preload image description
nl: Laad de beschrijving van de afbeelding van te voren

en: If enabled, the body text from the image will be loaded as the caption by default.
nl: Als dit is aangeklikt, wordt de hoofdtekst van de afbeelding standaard gebruikt als bijschrift.

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Include img_assist.css on all pages for styling inline images?
nl: Voeg img_assist.css toe op alle pagina's voor het stijlen van inline-afbeeldingen?

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Advanced users can customize their theme's CSS file so that inclusion of the img_assist.css file will not be necessary. See notes at the bottom of img_assist.css for details.
nl: Geavanceerde gebruikers kunnen de CSS van hun theme aanpassen zodat het invoegen van img_assist.css niet nodig is. Zie de opmerkingen onderaan img_assist.css voor details.

en: Allowed maximum inline image size has to indicate width and height, for example %example.
nl: De maximaal toegestane afbeeldingsgrootte moet breedte en hoogte aangeven, bijvoorbeeld %example.

en: Inline images
nl: Inline-afbeeldingen

en: Add images to your posts with Image assist.
nl: Voeg afbeeldingen toe aan posts met Image Assist.

en: Images can be added to this post.
nl: Aan deze post kunnen afbeeldingen toegevoegd worden.

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Upload:
nl: Uploaden:

en: Fill in the form below to upload a new image.
nl: Vul het onderstaande formulier in om een nieuwe afbeelding te uploaden.

en: Start Over
nl: Opnieuw beginnen

en: Properties:
nl: Eigenschappen:

en: Change how the image is displayed.
nl: Verander hoe de afbeelding wordt weergegeven

en: Browse Images:
nl: Browse afbeeldingen

en: My Images
nl: Mijn afbeeldingen

en: All Images
nl: Alle afbeeldingen

en: or
nl: of

en: Upload
nl: Uploaden

en: a new image
nl: een nieuwe afbeelding

en: Cancel
nl: Afbreken

en: The image module must be enabled to use Image assist.
nl: De Image-modules moet ingeschakeld zijn om Image Assist te gebruiken.

en: Your account does not have image uploading privileges.
nl: Dit account heeft geen rechten voor het uploaden van afbeeldingen.

en: No images were found. Please upload a new image or browse images by a different category.
nl: Er zijn geen afbeeldingen gevonden. Upload een nieuwe afbeelding of kies een andere categorie.

en: Image ID not found
nl: Afbeelding-ID niet gevonden

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Other
nl: Andere

en: Title (optional)
nl: Titel (optioneel)

en: Description (optional)
nl: Beschrijving (optioneel)

en: Size: (orig @widthx@height, max @maxsize)
nl: Afmetingen: (origineel @widthx@height, maximaal @masize)

en: Alignment
nl: Uitlijnen

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: center
nl: gecentreerd

en: Insert mode
nl: Invoegmodus

en: Update
nl: Bijwerken

en: Insert
nl: Invoegen

en: Unable to create %label image
nl: Maken van %label-afbeelding is mislukt

en: Custom
nl: Eigen

en: Click here to add images
nl: Klik hier om afbeeldingen toe te voegen
